O nas

ZARZĄD ROTARY CLUB OLSZTYN VARMIA


 

Wojciech Sypko

Wojciech Sypko
Prezydent

 Twórca gier komputerowych, prywatnie sportowiec amator, fan gier komputerowych, planszowych, logicznych i terenowych, miłośnik science-fiction w każdej postaci, motocyklista, podróżnik i marzyciel. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego i Akademii Koźmińskiego.


AniaKGs

Anna Konopielko-Gołaś
Prezydent Elekt

Absolwentka Wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie. Pracuje w rodzinnej firmie zajmującej się ubezpieczeniami, pośrednictwem oraz wyceną nieruchomości. Wrodzona ciekawość popycha ją do poszukiwania i odwiedzenia najpiękniejszych oraz najciekawszych zakątków świata. Żywiołowość sprawia, że nie są jej straszne nawet sporty ekstremalne. A wytrwałość w działaniu pomaga jej w realizacji planów i marzeń.

 


 

Ewa Kapla

Ewa Czułowska
Past Prezydent

Ukończyła Wydział Nauk Społecznych UWM w Olsztynie, politolog. Na przekór wykształceniu od wielu lat w branży artystycznej. Prywatnie mama jedynaka i szczęśliwa kobieta. Kocha sztukę, podróże, dobrą kuchnię, i literaturę, ma słabość do albumów z zakresu historii malarstwa oraz książek kucharskich.


 

kasiat

Katarzyna Trojanowska
Skarbnik

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego – kierunek Politologia i MBA – Zarządzanie Biznesem. Z natury sumienna, rzetelna i konsekwentna, co pomaga jej w realizacji zawodowej na stanowisku Dyrektora Finansowego w Kancelarii Prawnej oraz Prezesa Biura Rachunkowego. Choć praca zawodowa jest jej pasją, największym sukcesem życiowym jest synek Oluś. Lubi ludzi, potrafi przyciągnąć ich do siebie i stworzyć z nimi coś kreatywnego. Na co dzień towarzyszy jej motto Carpe Diem.


 

AniaKrzywicka

Ania Krzywicka
Sekretarz

neurologopeda, pracuje w ZPE i w Przychodni Specjalistycznej


 

FUNKCJE WSPOMAGAJĄCE ZARZĄD

Magda Huk

Magda Huk
Mistrz Ceremonii

Absolwentka Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku (Zarządzanie i Marketing), Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (Europeistyka). Zawodowo związana z reklamą, wprowadzaniem nowych produktów na rynek, tworzeniem konceptów nowych sieci, organizacją konferencji oraz eventów. Aktywna miłośniczka wspinaczki górskiej. Pasjonatka życia, podróży i nutelli.


 

Marta Pierzkala

Marta Pierzkała

Prawnik (UMK, Szkoła Prawa Francuskiego w Łodzi, Uniwersytet François Rabelais w Tours). Była członkini Klubu Rotaract Olszyn. Miłośniczka tańca, fitness-u, podróży i zdrowego stylu życia.

 


CZŁONKOWIE ROTARY CLUB OLSZTYN VARMIA


 

Michał Tomczyk
Michał Tomczyk

Maratończyk z zamiłowania, z wykształcenia finansista. Nauki pobierał w Akademii Leona Koźmińskiego i na Politechnice Warszawskiej, czynnie uczestnicząc w organizacjach studenckich. Po ukończeniu studiów powrócił w rodzinne strony i założył firmę consultingową. Obecnie zarządza rodzinną drukarnią. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci.


 

Marcin Christa

Marcin Christa

Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Warszawie. Zawodowo broker ubezpieczeniowy. Prywatnie żona oraz syn Kubuś. Miłośnik przyrody, nurkowania, sportów walki i fotografii z pasją oddający się kulinarnym podróżom.

 


Katarzyna Krzyżak

Katarzyna Krzyżak

 

Absolwentka prawa, obecnie zarządza finansami i zespołem pracowników w prywatnej firmie. Jej pasje to narty, motocykle, podróże i książki.


AnnaCiesielska3

Anna Ciesielska

Manager z doświadczeniem (10+) w obszarze marketingu i sprzedaży. Posiada doświadczenie w różnych sektorach rynku, głównie B2B, z dużym naciskiem na marketing relacji. Specjalizuje się w kreowaniu i wdrażaniu szeroko zakrojonego wizerunku organizacji. Doświadczony specjalista w zarządzaniu marką i direct marketingu. Praktyk z wieloletnim doświadczeniem. Współwłaściciel firmy szkoleniowej Instytut Przedsiębiorczości i Nowych Technologii. Aktywna społecznie i chętnie angażująca się w działania klubu. Prywatnie mąż i dwie cudowne córki.


 

tomeklipka

Tomasz Lipka

Z „zawodu” i zamiłowania przedsiębiorca, z wykształcenia prawnik. Absolwent UWM oraz Università degli Studi di Bari we Włoszech. Zarządza Kancelariami Prawnymi, prowadzi Fundację zajmującą się wspieraniem przedsiębiorczości. Zaangażowany w działalność start-upów w branży technologicznej. Zawsze szukający nowych biznesowych wyzwań. Prywatnie miłośnik podróży.

 

 


 

Irma Kamińska

Irma Kamińska

Zarządza wiedzą w dużej międzynarodowej firmie doradczej w sektorze usług publicznych, w szczególności instytucji Unii Europejskiej. Skończyła Akademię Ekonomiczną w Poznaniu oraz studia MBA University of Manchester, Manchester Business School. Aktywna miłośniczka przyrody i przygody.

 

 


 

Wojciech Łempicki

Wojciech Łempicki

Zawodowo od dziesięciu lat jest związany z branżą finansową. Doświadczenie zdobywał w takich instytucjach jak: Citi Bank, Deutsche Bank, Alior Bank oraz Raiffeisen Bank Polska S.A. Wykształcenie: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie (Finanse i Rachunkowość); Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie (Nauki Polityczne – Gospodarcze i Polityczne Stosunki Międzynarodowe; Uniwersytet w Turku (Finlandia) – (studia interdyscyplinarne z zakresu stosunków międzynarodowych). W życiu prywatnym i zawodowym jest osobą aktywną, otwartą na nowe inicjatywy i ciekawe pomysły. W myśl zasady: ‚Jeśli brakuje Ci czasu, znajdź dodatkowe zajęcie’. Największym jego hobby są podróże, odkrywanie nowych miejsc i przy tej okazji poznawanie ciekawych osób.


 

Piotr Ratuszyński

Piotr Ratuszyński

Zawodowo fotografuje od 2007 roku. Jest trochę zakręcony, trochę szalony i bardzo otwarty, dzięki czemu stwarza niepowtarzalną atmosferę przy pracy. Inspiruje go życie i otaczająca rzeczywistość. Ma milion pomysłów na minutę, jest bardzo kreatywny, a jego zdjęcia muszą być dopracowane w każdym szczególe. Najlepiej czuje się portretując ludzi, ale żadna dziedzina fotografii nie jest dla niego obca. Inspiruje go wszystko, a jak wpada mu do głowy jakiś pomysł to najważniejsze, żeby aparat był wtedy pod ręką. Uwielbia również fotografię kulinarną, a to przez zamiłowanie do gotowania. Poza fotografią jego pasją są motocykle.

 

 


marekborowski

Marek Borowski

Założyciel i prezes Banku Żywności w Olsztynie. Prezes Zarządu Federacji Polskich Banków Żywności. Realizator marzeń.


jaromir

Jaromir Świątek

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji oraz Studium menedżerskiego Wydziału Nauk Ekonomicznych UWM w Olsztynie, a także Psychologii biznesu Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Obecnie, uczestnik Programu MBA w
WSB w Gdańsku. Zawodowo związany ze służbą cywilną w administracji publicznej. Honorowy dawca krwi i pasjonat kolarstwa górskiego.

Prywatnie dumny tata dwóch córek.


 

WojtekSzydlik

Wojtek Szydlik

właściciel firmy informatycznej WS Computer


DawidSugier

Dawid Sugier

Trochę lekarz, trochę triathlonista, trochę podróżnik i trochę wspinacz, fotograf, rock’n’rollowiec, motocyklista i kaznodzieja. A żyjący człowiek to już nie tylko trochę – ale bardzo.


 

Michal Jarmołkowicz

Michał Jarmołkowicz

Absolwent Politechniki Warszawskiej i Politechniki Kopenhaskiej. Specjalista od kryptografii, podpisu elektronicznego i zabezpieczania transakcji w systemach informatycznych, głównie w sektorze bankowym. Z grupą znajomych rozwija technologie do wczesnej diagnostyki zaburzeń rozwoju u dzieci. Pasjonat fotografii, gier komputerowych i walk dalekiego wschodu.  Zawsze udzielający się w lokalnym otoczeniu i szukający nowych wyzwań.


Izabela Gajdamowicz


Jean Jop

Przyjechał do Olsztyna z Francji, pracuje w olsztyńskiej fabryce Michelin.

Reklamy