O co biega? [2018]

IV Charytatywna Sztafeta Integracyjna

„O CO BIEGA?”

Organizator: Rotary Club Olsztyn Varmia

Bieg oraz wydarzenia towarzyszące odbędą się 12 maja 2018 (sobota) w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel przy ulicy Jeziornej 8 w Olsztynie. Pięcioosobowe drużyny pokonają trasę o łącznej długości 7 777 metrów, podzieloną na 5 pętli o długości około 1 550 metrów każda. W tym roku obowiązują stroje w tematyce

W KUCHNIACH ŚWIATA

Najlepiej przebrane drużyny otrzymają nagrody specjalne . Biuro zawodów otwarte będzie od godziny 10:00, o godzinie 11:00 nastąpi oficjalne rozpoczęcie imprezy, a bieg sztafetowy rozpocznie się o godzinie 12:00.

Opłata startowa

Jednym z głównych celów naszej sztafety jest zebranie funduszy na wyposażenie kuchni
społecznej w Olsztynie. Jest to inicjatywa naszego wieloletniego partnera – Banku Żywności. Kolejnym celem jaki wspieramy jest budowa ogrodu sensorycznego przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym im. Kornela Makuszyńskiego w Olsztynie. Zatem za udział w biegu pobieramy po 150 PLN od drużyny (5 osób). Całość opłaty startowej przeznaczona będzie na nasze cele charytatywne.

Dane do przelewu

Opłaty za start można dokonać podczas rejestracji, bezpośrednio na stronie http://www.superczas.pl lub poprzez przelew bankowy na konto:
Rotary Club Olsztyn Varmia  60 1750 0012 0000 0000 2632 3077
W tytule przelewu prosimy wpisać „O co biega – nazwa drużyny”.