O co biega? [2017]

O co biega?

W tym roku hasłem imprezy są Uciekające Panny Młode. Stroje drużyn powinny nawiązywać do strojów ślubnych oraz powiązanych ze ślubnymi klimatami 🙂

uciekajace

Bieg oraz wydarzenia towarzyszące odbędą się 20 maja 2017 (sobota) w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel przy ulicy Jeziornej 8 w Olsztynie. Pięcioosobowe drużyny pokonają trasę o łącznej długości 7 777 metrów, podzieloną na 5 pętli o długości około 1 550 metrów każda. W tym roku obowiązują stroje w tematyce UCIEKAJĄCE PANNY MŁODE, a najlepiej przebrane drużyny otrzymają nagrody specjalne. Podczas imprezy możliwe będzie zdobycie umiejętności manewrowania wózkiem inwalidzkim oraz uzyskania informacji na temat tego jak i kiedy pomagać osobom z niepełnosprawnością ruchową. Biuro zawodów otwarte będzie od godziny 11:00, o godzinie 12:30 nastąpi oficjalne rozpoczęcie imprezy. Bieg sztafetowy rozpocznie się o godzinie 13:00.

Zapisy już ruszyły!

uciekajace2

*wykorzystane zdjęcia pochodzą z imprezy „Bieg w Sukniach Ślubnych”, organizowanego przez telewizję TLC. Też tak chcemy!!!