O Co Biega? [2016]

Plan imprezy | Zapisy | Partnerzy

ocobiega2016

Zbliżamy się do startu  II Charytatywnej Sztafety Integracyjnej „O CO BIEGA?”. Zeszłoroczna edycja była barwna i kolorowa i tak też będzie w tym roku. Edycja 2016 odbędzie się pod hasłem SUPERBOHATEROWIE, tak więc już myślcie za kogo chcielibyście się przebrać. Czy superbohaterem jest dla Was Superman, Batman, a może Wasza mama lub znany aktor? Granicą jest wyobraźnia. Liczymy na Waszą inwencję twórczą i już się nie możemy doczekać spotkania z Wami. Startujemy 07 maja 2016 r. o godzinie 10:00 w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel w Olsztynie.

Podobnie jak w zeszłym roku, biegniemy w pięcioosobowych drużynach. Dodatkową atrakcją będą stacje, na których Superbohaterowie będą mogli zdobywać nowe Moce.

Plan imprezy

• 09:00 – otwarcie Biura Zawodów
  • 10:00 – oficjalne otwarcie imprezy, przywitanie zawodników i kibiców
  • 10:05 – uruchomienie punktów zdobywania Supermocy
  • 10:30 – rozgrzewkę dla zawodników poprowadzi Klub Futbolu Amerykańskiego Olsztyn Lakers
  • 11:00 – start biegu sztafetowego
  • 12:30 – koncert zespołu K.O.M.P.!
  • 13:30 – podpisanie listu intencyjnego, dotyczącego utworzenia sali do integracji sensorycznej przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Kornela Makuszyńskiego w Olsztynie. List zostanie podpisany przez Rotary Club Olsztyn Varmia, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Kornela Makuszyńskiego w Olsztynie, Olimpiady Specjalne Polska – Warmińsko-Mazurski Oddział Regionalny oraz Urząd Miasta w Olsztynie.
  • 14:00 – ogłoszenie wyników i wręczenie nagród
  • 14:30 – zakończenie oficjalnej części imprezy

Zapisy

Rejestracja odbywa się na stronie superczas.pl. Rejestruje się się każdy członek drużyny. W dniu zawodów kapitan drużyny odbierze z Biura Zawodów pakiety startowe dla pięciu zawodników (jedna pałeczka sztafetowa, pięć numerów startowych, pięć lekkich, ale energetycznych przegryzek oraz napoje). Opłata startowa za jedną drużynę wynosi 150 zł (czyli 30 zł od osoby).

Organizator: Rotary Club Olsztyn Varmia

Patronat Honorowy: Prezydent Olsztyna

Partnerzy

Centrum Rekreacyjno-Sportowe UKIEL, OSiR Olsztyn, Miasto OlsztynAkademia Prymusa, Play SchoolSuper Czas.pl, Paint Force, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Olsztyn, Lasy Państwowe – Nadleśnictwo Olsztyn, Optima Systemy Higieniczne, Sklep Biegowy, Bank Żywności w Olsztynie, Eva Zdrój, Mar Trans, Planeta Formy, AZS Olsztyn Lakers, Amatorski Klub Maratończyka Olimp Olsztyn, Continuum, Olimpiady Specjalne, Bieg na 6 łap, Straż Miejska w OlsztynieWarmiński Klub Rowerowy FUN

Wsparcie organizacyjne

Rotaract Olsztyn

Partnerzy medialni

TVP3 Olsztyn, Radio Olsztyn, Kopernik TV, UWM FM

Którym Superbohaterem jesteś?

awers2016

Jeśli masz telefon z Androidem, to pobierz grę i łap medale ‚O co biega?’!

(do pobrania gry nie jest konieczne zakładanie konta w dropbox)

ocobiega.gif

Do zobaczenia na starcie!