Halloween 2015

title1

Minął już prawie rok od I Balu Halloween „Od zmierzchu do świtu” balu upiorów, wampirów, żywych trupów, kościotrupów, duchów i pogromców duchów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością w 2014 oraz tych, którzy zgodzili się być naszymi partnerami. To dzięki Wam udało nam się zebrać fundusze na wyposażenie sali do integracji sensorycznej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Olsztynie oraz dofinansować akcję Banku Żywności „Ja, ty, mymożemy sprawić, aby dzieci nie były głodne”.

Zgodnie z zapowiedzią zwołujemy drugi zlot, w tym roku pod hasłem:

title2

rouge

Informacje o Balu
II Charytatywny Bal Halloween

odbędzie się
24 października 2015 (sobota)
po zmierzchu (od 20:00) w miejscu owianym tajemnicą

Żeby dojechać na nasz bal, należy zadzwonić na tydzień przed imprezą pod numer podany na zaproszeniu. Specjalnie przygotowane auta zawiozą Was za darmo z dowolnego miejsca w Olsztynie na miejsce balu. Osoby dojeżdżające z okolic Olsztyna będą mogły liczyć na atrakcyjne rabaty. Równowartość opłat za wszystkie przejazdy na miejsce balu naszymi specjalnymi taksówkami zasili zbiórkę funduszy na cel charytatywny, także zachęcamy do korzystania z tej formy transportu. Im więcej z Was przyjedzie bezpieczną i darmową taksówką, tym większa kwota pojawi się na koncie zbiórki funduszy!

Celem wydarzenia jest zbiórka funduszy na:

1. Integrację społeczną dzieci niepełnosprawnych (m.in. na salę do Integracji Sensorycznej wyposażoną w specjalistyczne elementy konstrukcyjne i rehabilitacyjne)
  2. Projekt „Pomarańczowa Szkoła” Banku Żywności, którego celem jest wykształcenie wśród uczniów postaw proekologicznych oraz prawidłowych nawyków z zakresu zdrowego stylu życia i niemarnowania żywności.

Zaproszenie dla jednej osoby to koszt 60,00 zł. Zaproszenie obejmuje m.in.: drink powitalny, szwedzki stół, atrakcje artystyczne i muzyczne, bezpłatny dojazd w granicach Olsztyna, dojazd ze zniżką spoza granic Olsztyna oraz zabawę do białego rana. Zaproszenia będzie można nabyć drogą elektroniczną poprzez link, który niebawem pojawi się na naszej stronie oraz oraz bezpośrednio w Rotary Club Olsztyn Varmia. O rozpoczęciu dystrybucji zaproszeń powiadomimy wkrótce w osobnym komunikacie.