GiftAct

Rotary Club Olsztyn Varmia (Polska, Dystrykt 2230) serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w naszym pierwszym projekcie o nazwie AkcjaPodarunek (GiftAct).
giftact 

AkcjaPodarunek powstała w celu pomocy dzieciom oraz dorosłym dotkniętym niepełnosprawnością intelektualną. Wsparcie, jakie otrzymają dzięki tej akcji umożliwi im uczestnictwo w zawodach sportowych przez cały rok, podczas których dowiodą swojej determinacji i odwagi.

Poprzez AkcjęPodarunek chcemy również integrować i promować aktywną współpracę i zaangażowanie Klubów Rotary i innych organizacji na całym świecie, aby pomóc osiągnąć nasz cel, jakim jest pomoc w rozwoju sportowców niepełnosprawnych, dla których dostęp do profesjonalnych treningów jest utrudniony lub wręcz niemożliwy.

Udział w AkcjiPodarunek jest bardzo prosty. Możesz wesprzeć nasz projekt po prostu przesyłając nam przedmiot charakterystyczny dla Twojego regionu, kraju lub Klubu. Otrzymane podarki będą fantami na loterii, która będzie zwieńczeniem całej akcji. Uzyskane ze sprzedaży losów środki zostaną przeznaczone na specjalistyczny sprzęt sportowy oraz na sfinansowanie trenerów poszczególnych dyscyplin, znających specyfikę pracy z osobami niepełnosprawnymi. Środki te pozwolą również na utworzenie i przygotowanie, a w dalszej perspektywie rozwój sal treningowych.

Podarki prosimy przesyłać na adres:

Hakus, „GiftAct”
ul. Hozjusza 11
11-041 Olsztyn
POLSKA

Sukces akcji zależy również od Ciebie, Twojej aktywności i zaangażowania. Mamy nadzieję, że przyłączysz się do tego prawdziwie wartościowego przedsięwzięcia.

Z góry dziękujemy za Twój udział.

Uwaga:

* Zebrane informacje nie będą komukolwiek przekazywane ani wykorzystywane w celach marketingowych. 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s